Мої уроки

04.02.2019

Моя практика з інформатики розпочалася саме з цього дня. Це моя рідна школа, в якій я навчалась та працюю, тому хвилювань в мене не було. Із вчителькою я давно знайома, в її професійному рівні, вмінні проводити цікаві та змістовні уроки я впевнена на 100%. 
Цього дня я ознайомилась із документацією кабінету, списками учнів з якими працюватиму, класними журналами, журналами техніки безпеки, устаткуванням кабінету, розкладом вчителя та учнів.Вона проводить уроки у таких класах початкової ланки: 
2-А (1 підгрупа), 
2-Б (1 підгрупа), 
3-А (1 підгрупа), 
3-Б (1 підгрупа), 
4-А (2 підгрупа).
За розкладом в Ольги Павлівни у понеділок не було уроків у початкових класах, лише у старших: 11-А(два уроки) , 10 клас та 8-А.
Я була пристуня на одному уроці в 11  класі(1 підгрупа) 
Клас: 11-А (1 підгрупа)
На уроці було присутньо 8 дітей.
Час: 10:30-11:15
Тема уроку: Основи веб-дизайну
Мета: 
  • навчальна: познайомити учнів з основами веб-дизайну;
  • розвивальна розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
  • виховна:  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість
Тип заняття: комбінований.
Структура.
1.    Організаційна частина.
2.    Повідомлення теми, мети заняття, мотивація навчальної діяльності.
3.    Перевірка і узагальнення знань з раніше вивченого матеріалу.
4.    Повідомлення нового матеріалу.
5.    Закріплення нового матеріалу.
6.    Підведення підсумків заняття.
7.    Домашнє завдання.

Структура і тип уроку повністю відповідають меті і завданням уроку. Учбовий матеріал повністю відповідає навчальній програмі.
Новий матеріал вчитель викладала послідовно, чітко, доступно. Для підвищення інтересу учнів до навчального матеріалу він використовував демонстрацію і показав всі можливі операції.
На уроці використовувались такі методи: розповідь з використанням наочності, демонстрація, бесіда, зв’язок теорії з життям.
Мова вчителя була чіткою, відчувалась впевненість. Підтримувала дисципліну. Викликала не тільки бажаючих, а й тих хто не проявляв активності.
На уроці було застосовано диференційовані завдання – ставилися як прості так і складніші запитання, на які викликали учнів з відповідними навчальними можливостями.
Учні працювали старанно, зацікавлено. Дидактична мета уроку була виконана.
Недоліком уроку було те, що учні отримали домашнє завдання за хвилину до закінчення уроку, а вчитель не встиг записати його на дошці. Оскільки увага учнів в кінці уроку вже не стійка, то дехто не записав завдання в щоденник.Також після роботи за компютером не було проведено хвилинку редаксації для очей.

На початку уроку були повторені правила безпеки, задіяні всі учні класу.
Практичне завдання: створити макет головної сторінки піцерії.

Аналіз уроку вчителя



05.02.2019
Була присутня на уроці вчителя інформатики Ольги Павлівни.
Клас: 2-Б (1 підгрупа)
На уроці було присутньо 15 дітей.
Час: 10:30-11:15
Тема уроку: Інструктаж з БЖД. Створення зображень. Зображення з геометричних фігур
Мета: 
  • навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати елементарні геометричні фігури;
  •  розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики. 
Тип заняття: комбінований.
Структура.
1.    Організаційна частина.
2.    Повідомлення теми, мети заняття, мотивація навчальної діяльності.
3.    Перевірка і узагальнення знань з раніше вивченого матеріалу.
4.    Повідомлення нового матеріалу.
5.    Закріплення нового матеріалу.
6.    Підведення підсумків заняття.
7.    Домашнє завдання.

Урок проводиться в класі інформатики, який оснащений необхідним обладнанням. Наявне обладнання: інструменти, плакати, стенди, готові вироби. Гігієнічні умови забезпечені. Реалізація плану уроку «відмінно». Весь запланований матеріал подано учням. Тема подана за планом. Педагог з повагою ставиться до учнів, іде на компроміс задля їх розвитку. На уроці веде себе тактовно, врівноважено, не кричить; демократичний у спілкуванні з учнями; жести і міміка відповідні.  Зворотній зв'язок між учнями і вчителькою налагоджений. Учні охоче відповідають на запитання, не бояться задавати їх вчителю. Усі факти, які повідомлялись учням – достовірні і науково обґрунтовані, подано багато додаткової цікавої та корисної інформації. Навчальний  матеріал структурно організований, урок почався актуалізацією опорних знань. Головна дидактична мета уроку досягнута «добре». Режим роботи нормальний. Раціонально та ефективно використовувався робочий час. Учні на уроці активні, хоча є виключення, задоволені працею, проявляють ініціативу в діяльності. Учні готові до праці, проявляють інтерес до поданого матеріалу.


Аналіз уроку вчителя



06.02.2019

Клас: 2-А (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Створення зображень. Зображення з геометричних фігур.
Мета: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити створювати елементарні геометричні фігури;розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; виховувати інтерес до вивчення інформатики
Тип: урок засвоєння нових знань.
Час: 12:30-13:15
Була присутня на уроці Ольги Павлівни. Урок не відрізнявся від попереднього у 2-Б класі, який я вже спостеріагала. Загалом мені все сподобалось. В цьому класі діти були активніші, більше відповідали на питання, швидше виконували завдання вчительки. Єдиним мінусом було порушення дисципліни, але вчителька швидко їх вгамовувала даючи більше завдань або підвищуючи інтонацію голосу.

Аналіз уроку вчителя



07.02.2019

Клас: 3-А (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Істинні й хибні висловлювання.
Мета: познайомити з поняттям висловлювання, їх істинністю та логічними міркуваннями; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип: урок засвоєння нових знань.
Час: 09:25-10:10
Урок вчителя мені сподобався.Був змістовний, правильно побутодавний. Всі етапи уроку вчителька дотримала, на етапі мотивації використала загадки, на актуалізації опорниз знань була бесіда. Новий матеріал подано доступно для дітей,без використання незнайомих термінів.
Із недоліків було те, що діти швидше запланованого виконали практичне завдання, і сиділи грались на компютері, тому вчителю варто заздалегіть підготуватись і підібрати додаткові завдання та такий випадок.

Аналіз уроку вчителя


08.02.2019

Клас: 3-Б (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Істинні й хибні висловлювання.
Мета: познайомити з поняттям висловлювання, їх істинністю та логічними міркуваннями; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;  виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип: урок засвоєння нових знань.
Час: 09:25-10:10
Урок був такий самий, як і попередній за 7 лютого, але в 3-А класі.
Вчителька підібрала додаткові завдання, розширила практичну роботу, тому діти працювали за компютером відведений час, виконуючи потрібні завдання.


Аналіз уроку вчителя


12.02.2019
Клас: 2-Б (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Доповнення зображень підписами чи коментарями у вигляді кількох слів

Мета: формувати вміння додавати написи до зображень, навички роботи з клавіатурою; закріпити правила поведінки в школі, навчити додавати надписи до зображень; розвивати  процеси мислення дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; розвивати спостережливість, пам’ять, мовлення; виховувати інтерес до вивчення інформатики; виховувати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі.

В цей день я проводила урок у 2-Б класі у 1 підгрупі.
Вважаю, що мета уроку досягнена. Моя інформація всім сподобалась, особливо робочі аркуші, адже діти раніше ніколи так не працювали.Вони охоче виконували всі завдання, були в захваті, в кінці уроку попросили залишити їх собі на згадку.
Учительці також сподобалась моя ідея, стосовно робочих аркушів.
Час я розпланувала і тому, все, що запланувала, я встигла.
Діти гарно засвоїли навчальний матеріал.
З дисципліною також не було порушень, адже діти були повністю зайняті уроком.

Для практичної роботи:




13.02.2019
Клас: 2-А (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Доповнення зображень підписами чи коментарями у вигляді кількох слів

Мета: формувати вміння додавати написи до зображень, навички роботи з клавіатурою; закріпити правила поведінки в школі, навчити додавати надписи до зображень; розвивати  процеси мислення дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку; розвивати спостережливість, пам’ять, мовлення; виховувати інтерес до вивчення інформатики; виховувати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі.

План-конспект уроку повністю відповідає попередньому. Такі ж самі робочі аркуші, від яких і цей клас був у захваті.
Зробила для себе висновок, що хоч на розробку цього уроку пішло більше власного часу та матеріалів, але воно того варте! Мені було приємно, коли діти підбігали і дякували, за такий цікавий урок, адже нетрадиційні уроки проводяться дуже рідко, тому діти були задоволені.
Робочі аркуші залишились в них, тому вони у будь-яку хвилину зможуть повторити навчальний матеріал, згадати або ще раз виконати практичне завдання. Навіть від дітей поступила пропозиція додати на аркуш якусь розфарбовку чи лабіринт, я була приємно вражена, що моя розробка їм сподобалась.
Урок пройшов швидко, легко і цікаво. Всі залишились задоволені.


Самоаналіз 

14.02.2019


Клас: 3-А (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Логічне слідування.

Мета: Дати поняття про висловлювання з логічним слідуванням. Навчати школярів формулювати висловлювання з логічним слідуванням. Удосконалювати вміння розв’язувати логічні задачі, складати алгоритми для виконавця. Формувати ІКТ-компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять і логічне мислення. Розвивати інтерес до здобуття знань. Виховувати інтерес до вивчення предмета, культуру роботи за комп’ютером.
Тип уроку. Урок засвоєння нових знань, навичок та вмінь.
Урок цікавий, змістовний, пройшов дуже швидко і класно. Такі уроки я проводила б хоч кожен день по декілька :)
Діти слухняні, зацікавлені у роботі, адже інформатика це їх улюблений предмет.

Матеріал важкувати був дітям для сприймання, але завдаяки системі компетентнісно-орієнтованих завдань, розвиваючого навчання вони з легкістю та радістю все засвоїли.

Після уроку була у гарному настрої та з подарунками :)

Самоаналіз
















15.02.2019

Клас: 3-Б (1 підгрупа)
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Логічне слідування.

Мета: Дати поняття про висловлювання з логічним слідуванням. Навчати школярів формулювати висловлювання з логічним слідуванням. Удосконалювати вміння розв’язувати логічні задачі, складати алгоритми для виконавця. Формувати ІКТ-компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей. Розвивати увагу, пам’ять і логічне мислення. Розвивати інтерес до здобуття знань. Виховувати інтерес до вивчення предмета, культуру роботи за комп’ютером.
Тип уроку. Урок засвоєння нових знань, навичок та вмінь. 
Урок ідентичний до вчорашнього. Цей клас по поведінці тихійший, набагато спокійніший, мені було легше донести до їх інформацію, адже вони дуже уважно мене слухали і чітко виконували всі вказівки.

Загалом, діти гарно засвоїли навчальний матеріал, охоче працювали на робочих аркушах та із задоволенням виконували практичне завдання на компютері. Цікавим було завдання на онлайн-сервісі - LearningApps, вони швидко справились із цим завданням. 







18.02.2019
Виховна година  «Безпечний Інтернет»
Клас: 2-А
Мета: 
v дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету;
v засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті;
v розвивати логіку, кмітливість;
v сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання;
v виховувати інформаційну культуру учнів.

Виховна година пройшла чудово. Всі завдання я підбирала так, щоб дітям було цікаво. Було використано відео-матеріали, проведено цікаву вікторину, вправу, інтерактивну гру-казку.
У 45 хвилин уроку я вклалась. Часу було достатньо. Діти охоче брали участь у всіх завданнях, проявляли інтерес, розповідали випадки із життя, які траплялись і що вони робили.
На виховну годину я запрошувала класного керівника 2-А класу - Любов Григорівну, заступника директора з навчально-виховної роботи - Юлію Миколаївну та учнівський актив школи. У свою адресу від них почула тільки добрі коментарі та відгуки.
Як на мене, то ця тема дуже корисна та актуальна, хоч День безпечного інтернету вже пройшов (5 лютого), але в цьому класі бесіди та заходи не проводились, тому я дуже вчасно.
Адже і дорослі і малі в наш час проводять дуже багато часу в гаджетах, на кожній перерві можна побачити, як зовсім мала дитина вже користується планшетом або "крутим" телефоном.
Тому проводити подібні виховні години необхідно вже з 1 класу. Діти повинні знати, які посилання можна відкривати, які файли завантажувати, на які сайти заходити, щоб не завантажити віруси, не пошкодити техніку. 



















19.02.2019
Клас - 2-Б ( І підгрупа)  
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Створення зображень за зразком
Мета:  формувати навички малювання за допомогою графічного редактора,розвивати практичні навички роботи з комп'ютером; роз­вивати логічне мислення, пам'ять; формувати вміння узагальнювати, логічно міркувати; виховувати інтерес до інформатики; виховувати естетичний смак.
Кількість учнів: 12
Урок пройшов гарно! Діти задоволені так як і я.
Тема уроку їм дуже сподобалась, адже всі діти люблять малювать, особливо на комп'ютері. Гарно було те, що у дітей був чіткий план малювання ведмедика, адже у кожного на парті лежав алгоритм роботи. 




20.02.2019
Клас - 2-А ( І підгрупа)  
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Створення зображень за зразком
Мета:  формувати навички малювання за допомогою графічного редактора,розвивати практичні навички роботи з комп'ютером; роз­вивати логічне мислення, пам'ять; формувати вміння узагальнювати, логічно міркувати; виховувати інтерес до інформатики; виховувати естетичний смак.
Кількість учнів: 15
Якщо порівняти з минулим уроком на цю ж тему, то він зовсім по іншому пройшов.
Діти набагато спокійніші, тихіші, менш активні. Тому і практичного завдання їм вистачило на відведений час, хоча я і приготувала додаткові завдання, які не знадобились.
Малювання ведмедика дуже сподобалось дітлахам. Вони з радістю розфарбовували, домальовували самостійно різні деталі ( наприклад: ведмедик-дівчинка з бантиком на голові, або із сумочкою в руках, ведмедик-чоловік із краваткою ) Я була в захваті від польоту дитячої фантазії :)


Самоаналіз



Найкращі роботи:


21.02.2019
Клас - 3-А ( І підгрупа)  
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».
Мета: Дати поняття про використання логічних висловлювань з «не», «і», «або», розвивати логічне та алгоритмічне мислення, виховувати інтерес до інформатики, повагу до думки інших людей, самостій­ність у роботі.
Кількість учнів: 11
Чудовий урок і чудові діти! Я вже звикла відчувати себе в ролі вчителя, тому не хвилювалась, а насолоджувалась процесом.
Зробила для себе висновок, що дітям не дуже подобається розділ "Алгоритми і їх виконавці" . Вони не охоче сприйммають навчальний матеріал, згадують про малювання в Paind, скарбницю знань і інше, де їм було простіше та веселіше. Але я та вчитель всіма можливими засобами заохочуємо дітей до вивчення тем, пояснюємо з прикладами та доступною для дітей мовою. На кожному уроці я максимально віддаю себе дітям, маю надію, що їм все сподобається і вони мене запамятають.


План-конспект уроку

Презентація уроку

Фізкультхвилинка

Самоаналіз

22.02.2019
Клас - 3-Б ( І підгрупа)  
Тема уроку:  Інструктаж з БЖД. Використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».
Мета: Дати поняття про використання логічних висловлювань з «не», «і», «або», розвивати логічне та алгоритмічне мислення, виховувати інтерес до інформатики, повагу до думки інших людей, самостій­ність у роботі.
Кількість учнів
Трошки шумний клас, тому іноді доводилось робити зауваження. Якщо загалом, урок пройшов добре, діти гарно засвоїли навчальний матеріал. Найбільше їм сподобалось практичне завдання, де вони створювали власний мультфільм.
Вважаю, що мета уроку досягнути. 
Зробивши висновки з минулого уроку, я провела самооцінювання на аркушах і оцинила та проаргументувала словесно кожного учня.

Самоаналіз


25.02.2019
Клас - 3-ті
Тема виховного заходу: Турнір юних інформатиків
Мета: закріплення та систематизація у ігровій формі знань,
умінь учнів, отриманих упродовж вивчення тем курсу «Сходинки до інформатики».
Подальший розвиток інтересу до курсу, формування мовленевої, інформаційної,
соціальної компететностей, розвиток логічного мислення, уваги, памяті, фантазії,
кмітливості та творчих здібностей, виховання дбайливого відношення до
комп’ютера та його програмного забезпечення.
Обладнання: комп’ютер, ноутбуки, файл презентації для показу зображень на
спеціальному екрані, проектор, картки із завданнями.

Цікавий та змістовний захід. Учні активно брали участь у всіх конкурсах, тому вийшло цікаве змагання між двома командами третіх класів. На допомогу прийшли учні 10 класу, які зробили свято ще цікавішим, адже вони співали пісні та допомагали в організації. Також на захід завітали вчителі та деякі батьки, всі бажаючі учні, адже захід проходив у актовому залі, тому місця вистачало всім.

В усіх залишились тільки приємні емоції від свята. 
Все пройшло чудово :)






План-конспект виховного заходу

Презентація

Дошка Padlet

Самоаналіз


25.02.2019


Відвідування уроку студентки-практикантки - Петренко Наталії

Тема уроку: Використання висловлювань з "не", "і", "або".
Мета уроку:  
Навчальна: Дати поняття про використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».
Розвиваюча: Розвивати логічне та алгоритмічне мислення.
Виховна: виховувати інтерес до інформатики, повагу до думки інших людей, самостій­ність у роботі.
Клас: 3-А
Тип уроку: засвоєння нових знань, вмінь та навичок.
Урок Наталії мені сподобався, адже вона поводила себе дуже впевнено, давала чітки вказівки учням щодо роботи, допомагала, приділяла увагу кожному учневі.
Підготувала цікаву презентацію до уроку, як повніст. відповідала темі та меті. При побудові презентації використала не яскраві кольори, тому було приємно дивитися.
Діти слухали Наталію із цікавістю.
Структури уроку Наталія дотрималась, за часом встигла.
Єдине, що я б побажала - це більше використовувати нових, цікавих, нестандартних методів, програмних засобів, адже це набагато цікавіше, так навчальний процес проходить швидко, але разом з цим пізнавально, діти граючись-навчаються.
  


Аналіз уроку студентки




26.02.2019


Клас - 2-Б (І підгрупа)
Тема: Інструктаж з БЖД. Сервіси для перегляду зображень картин художників. Віртуальні мистецькі галереї, екскурсії до музеїв.
Мета: познайомити з сервісами для перегляду картин художників, віртуальними мистецькими галереями та екскурсіями до музеїв; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Google Chrome
Чудовий урок! Отримала задоволенння від його проведення.
Дітлахам сподобалось подорожувати країною Інформатика та робити для себе нові відкриття!

План-конспект уроку

Самоаналіз






Виготовлення лепбуку на тему : ГРАФІКА

Тема: Графіка
Мета: закріпити зання з розділу інформатики "Графіка", навчити дітей аналізувати, узагальнювати, систематизувати зання, запамятовувати та здійснювати пошук інформації, дослідження, вдаючись до нових підходів у вирішенні та виконанні завдань; розвивати творчість, память, увагу, уяву, мислення; виховувати любов до інформатики.

Це виявилось новим, але дуже цікавим та захоплюючим завданням для дітей. Вони швидко та з ентузіазмом взялись до роботи. Із радістю та цікавістю вирізали кишеньки, писали завдання, клеїли, вирізали...
Всі залишились задоволені, це було видно не тільки по результатам виконаної роботи, але і по маленьких оченятах, у яких палав вогник цікавості та захоплення.
Чудове нововведення НУШ, яке можна і потрібно використовувати в навчально-виховному процесі!

















27.02.2019

Клас - 2-А (І підгрупа)

Тема: Інструктаж з БЖД. Сервіси для перегляду зображень картин художників. Віртуальні мистецькі галереї, екскурсії до музеїв.
Мета: познайомити з сервісами для перегляду картин художників, віртуальними мистецькими галереями та екскурсіями до музеїв; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Google Chrome


Самоаналіз



28.02.2019



Клас - 3-А (І підгрупа)
Тема: Інструктаж з БЖД. Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цитати тощо. Віртуальні бібліотеки, довідники, енциклопедії, словники.
Мета: сформуватиуявлення про особливості роботи в середовищах для читання та змінювання текстів;призначення віртуальних бібліотек та текстових редакторів; розвивати увагу, пам’ять, словниковий запас, логічне мислення; формувати вміння робити висновки; виховувати інтерес до інформатики; формувати вміння слухати співрозмовника; виховувати повагу до думки інших.


Відвідування уроку студентки-практикантки - Петренко Наталії
Клас: 3-Б
Тема: Використання висловлювань з "не", "і", "або".
Мета: Навчальна: Дати поняття про використання логічних висловлювань з «не», «і», «або».
Розвиваюча: Розвивати логічне та алгоритмічне мислення.
Виховна: виховувати інтерес до інформатики, повагу до думки інших людей, самостій­ність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань, вмінь та навичок.
Урок мені сподобався, хоча я вже була на таком ж уроці, але з іншими дітьми.Ці діти були більш активні, галасливіші.
Якщо проаналізувати, то все добре.
Але я так і залишилась при своїй думці, щоб урізноманітнити урок, додати щось нове.


Аналіз уроку 


01.03.2019



Клас - 3-Б (І підгрупа)
Тема: Інструктаж з БЖД. Середовища для читання текстів. Закладки в тексті, цитати тощо. Віртуальні бібліотеки, довідники, енциклопедії, словники.
Мета: сформуватиуявлення про особливості роботи в середовищах для читання та змінювання текстів;призначення віртуальних бібліотек та текстових редакторів; розвивати увагу, пам’ять, словниковий запас, логічне мислення; формувати вміння робити висновки; виховувати інтерес до інформатики; формувати вміння слухати співрозмовника; виховувати повагу до думки інших.
Шкода, що сьогодні останній урок, я вже дуже звикла відчувати себе вчителем інформатики.
Маб надію, що у майбутньому я знову приміряю цю роль.
Діти намалювали мені безліч подарунків на згадку. Я дуже вражено і безмежно вдячна :)


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу